Квартирні шахраї запустили нещодавно у Донецьку нову підступну схему, за допомогою якої виманюють житло у довірливих людей.

Подробицями на своїй сторінці у Facebook поділився відомий український лікар Олександр Чернов:

"Нова хвиля послуг в ОРДЛО від "немолодих милих жінок"."Догляну за (поки) вашою квартирою в ОРДЛО за право пожити в ній, ще й сама квартплату оплачує "... Але! Потім в певний момент ви, якщо і повернетеся в ОРДЛО, то вже не у вашу, а по низці "офіційно дозволених" окупаційною владою причин "націоналізовану" квартиру зі, швидше за все,новими господарями і мешканцями! " – зазначив він.

Лікар підкреслив, що подібні оголошення частіше за все трапляються у соціальних мережах, або на сайтах продажу (обміну) нерухомості. Автори звернень – переважно жінки віком від 35 до 50 років. Один із таких прикладів він навів:

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

"Фролова" реально тримає "клієнтів" за "лохів"! Могла б хоча б "друзів" приховати і про "націоналізації в ДНР" в хвалебно-офіціозному стилі так не постить на своїй сторінці. Втім, за посиланням в "Донецьких Київських" вище - можете переконатися, що навіть при такій нешифрованості, за буквально годину пара-трійка бажаючих вже вирішили з нею зв'язатися ... Що ж: їх вибір ", - попередив Чернов.

Дивіться: як не стати жертвою квартирних шахраїв?

Як повідомляв портал "Знай.ua", Facebook атакували криптовалютні шахраї.