Китай розробив масштабну програму економічної експансії в Україну. Для "підкорення" нашої країни китайський уряд збирається мобілізувати близько 80 млрд доларів, що в 4 рази перевищує річний бюджет України. Китайці збираються будувати в Україні заводи, скуповувати землю, корисні копалини, підприємства та інфраструктуру.

Про такі широкомасштабні плани Китаю на Україну стало відомо в економічних колах Ізраїлю, пише в своєму блозі політичний експерт Соломон Манн.

За словами експерта, поштовхом до такого сценарію стало прийнята ЄС безвізового режиму для українців, який довів відносну єдність Європи щодо асоціації з Україною і проходження точки "неповернення".

З огляду на це, Китай збирається використовувати величезні переваги режиму торговельних угод України з ЄС, щоб захопити частину багатого європейського ринку.

"Як перший крок у цьому «вторгненні » очікується вкладення більш ніж 1 млрд. доларів в будівництво Голосіївської гілки метро в Києві. Також китайці придивляються до різних інфраструктурних об'єктів, зокрема до «Укрзалізниці» і Одеського порту. Китайці - щедрі і розумні інвестори, вони довго готують грунт, а потім миттєво діють. Думаю, що вони будуть чекати деякий час, спостерігаючи за знеціненням українських об'єктів, а потім зроблять блискавичні інтервенції. Якщо чутки підтвердяться, то можливо економіка України буде врятована ззовні", - резюмував експерт.

Як повідомляв портал Знай.ua, Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз зростання ВВП України на 2018 рік.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Показати ще