Житель столиці Артем Журба купив упаковку макаронів з залізним «куточком» всередині пачки. Про це він написав на форумі OTZYVUA і опублікував відповідне відео.

За його словами, товар було придбано в одному з магазинів мережі «АТБ-Маркет» у Києві (бульвар Кольцова, 14).

«Можливо у виробника проходить якась акція «купи 100 пачок макаронів – збери шафу-купе», - пожартував киянин.

https://www.otzyvua.net/atb/review-627215 (відео)

Дивні знахідки в мережі супермаркетів «АТБ» - не рідкість. В кінці березня покупниця з р. Дніпро купила в «АТБ» печиво з камінням.

Популярні новини зараз
Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

А в минулому році в хлібі, купленому в одному із запорізьких мережі супермаркетів "АТБ", було знайдено цвях. Інформацією про це поділився один з жителів міста.

"Купив хліб в АТБ, який знаходиться навпроти Вознесенки. У результаті ледь не з'їв цвях!", – обурився покупець.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, статок кожного з яких в 2017 році склав близько 105 млн доларів. Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Не дивлячись на так званий «продаж» ПУДа оточення міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017-го, менеджери АТБ працюють у його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич та його партнери були звинувачені у зв'язках з Росією, відмиванні грошей та сепаратизмі.