Як повідомляють журналісти, надзвичайна подія сталася в столичному Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації їм. Героїв Крут.

Керівництво інституту підтверджує інформацію про те, що 11 червня відбулося масове отруєння курсантів. За повідомленням адміністрації закладу, під час ранкового побудови курсанти відчули біль у животі. Всього на погане самопочуття, за офіційними даними, поскаржилися у 50 студентів.

При цьому в соціальних мережах повідомляють, що цифри сильно применшили. Нібито йдеться про 150 постраждалих.

"Нам надійшло анонімне повідомлення про масове отруєння курсантів, яке відбулося у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, на вулиці Московській, 45/1. За офіційною версією керівництва навчального закладу, зі скаргами звернулися близько 50 курсантів. Однак, з власних джерел ми отримали інформацію про те, що насправді постраждали більше 150. Зараз причини отруєння не встановлено. Також, джерело додає, що належний нагляд за військовослужбовцями не проводиться", — йдеться в повідомленні в групі "Київ.Оперативний".

Заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Олег Петровський заявив журналістам, постраждалих оглянули і надали їм першу медичну допомогу. "Тяжкохворих курсантів, які б потребували стаціонарного лікування, немає", — додав він.

Популярні новини зараз
Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою
Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що стало відомо, що в США п'ятеро людей померли через отруєння салатом ромен. Ще дві сотні - захворіли через заражену кишковою паличкою зелень. Половина хворих опинилася на лікарняних ліжках.

Про випадки отруєння повідомляють з 35 штатів. Деякі потерпілі розповіли, що салату не їли, а контактували з отруєними від нього.
Влада вважає, що заражене рослина потрапила на полиці з ферми в Арізоні. Втім, розслідування ще триває.