22 грудня акціонери Київенерго виділили зі складу компанії оператора систем розподілу - "ДТЕК" Київські електромережі".

Як повідомляє прес-служба компанії, на момент зборів акціонерів найбільшими власниками голосуючих акцій Київенерго були підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings Limited - 25%, DTEK Energy B.V. - 29%, Ornex Limited - 21% і ДТЕК Енерго - 18%.

"Створена компанія буде здійснювати діяльність з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. У зв'язку з цим Київенерго передає на баланс ПАТ "ДТЕК" Київські електромережі" права, зобов'язання та майно для реалізації дистрибуційного бізнесу. Очікується, що державна реєстрація нової компанії буде завершена в лютому 2018 року", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим відбулися зміни у фінансовій площині. Акціонери вирішили конвертувати 108,4 млн акцій Київенерго номінальною вартістю 0,25 грн кожна в таку ж кількість акцій Київенерго номінальною вартістю 0,05 грн кожна і "ДТЕК" Київські електромережі "номінальною вартістю 0,2 грн кожна.

Популярні новини зараз

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Тепер всі провідні акціонери стануть власниками акцій Київенерго і ДТЕК Київські електромережі. У компанії запевнили, що реорганізація не вплине на обсяг прав і обов'язків за договорами на управління комунальним майном.

Боротьба з тарифами

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Тарифи на споживання газу в Україні в 2018 році підлягають збільшенню як мінімум на 19%. Основна причина цього - зростання цін на європейському хабі.