Латвія готова передати в оренду "Укрзалізниці" або приватним компаніям вільні локомотиви, щоб заповнити їх дефіцит в Україні.

Про це повідомив директор виробництва "Сервіс рухомого складу Латвійської залізниці" Тейванс Гунарс на міжнародній конференції "Вагонобудування і ремонт рухомого складу в Україні". Питання ціни поки не обговорювалося, оскільки пропозицію про оренду тільки озвучили.

"У нас є вільні локомотиви в зв'язку з тим, що наші перевізники більше дивляться на локомотиви з потужністю 6000 коней. Оскільки ми - сервіс рухомого складу - є власниками цього рухомого парку, я думаю, ми могли б здати в оренду України локомотиви, поки ви не вирішите свої проблеми з тягою. Ми готові", - пояснив Гунарс.

Він додав, що поки не готовий озвучити кількість локомотивів, які Латвія здаватиме в оренду України.

Компанія "Укрзалізниця" надумала вирішити дефіцит за допомогою лізингових програм. У першому півріччі 2018 року підприємство розраховує отримати від 20 до 30 локомотивів від американського "гіганта" галузі General Electric. Їх закуплять у лізинг.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Показати ще

"Укрзалізниця" заробить на вагонах Клименка

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українцям стане простіше подорожувати до Європи. У цьому допоможе новий залізничний маршрут.