Усією громадою виступили проти будівництва сонячної електростанції жителі села Михайлівка на Миколаївщині, мотивувавши свій протест тим, що новий об’єкт зашкодить здоров’ю людей і тварин.

Як передає Ecotown, під час обговорень за участю селян та директора й власника компанії-забудовника, люди пояснили, що через електричні опори, які проходять над дворами, їх корови хворіють на лейкоз. Тож ні про яку електростанцію у Михайлівці й чути не хочуть.

І це незважаючи на те, що керівництво компанії обіцяло виділити землю для прогону худоби - 40 метрів, облаштувати ставок для напування тварин, а також зареєструвати установу в Миколаївському районі, щоб платити податки до місцевого бюджету.

Площа, де планували розташувати сонячні панелі, мала зайняти 10 гектарів. Нині там пасовище для худоби. Проте після зібрання сільрада вирішила відмовити забудовнику змінювати цільове призначення земельних ділянок.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", китайська компанія Shandong Qingneng Power Co., Ltd планує побудувати теплоелектростанцію поблизу міста Добромиль Старосамбірського району Львівської області.

Популярні новини зараз

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще