Якщо США надасть Україні летальну зброю, це буде розумним кроком.

У цьому впевнений колишній посол США в Україні Джон Гербст, пише DW.

"Я вважаю, що надання зброї Києву було б дуже розумним кроком з боку США. Зброя, про який йде мова, - летальну зброю оборонного характеру - це зброя, яка не дуже допоможе Україні в її наступальних діях. Зате вона зробить для Москви більш витратним продовження її агресії, захоплення додаткових територій в Україні", - сказав дипломат.

За його словами, у Києва є всі шанси отримати летальну зброю оборонного характеру. Більш того, він вважає, що радники Трампа підтримують таке рішення, однак на це має вирішитися Трамп.

Також дипломат відмітив високою оцінкою візит міністра оборони США Джеймса Меттіса в Україну і роботу спецпредставника по Донбасу Курта Волкера. За його словами, якщо в Москві побачать, що конфлікт на Донбасі через санкції і американську зброю став занадто дорогим, то в Кремлі будуть шукати нові пропозиції. "І канал комунікації Волкер-Сурков буде майданчиком для цих переговорів", - зазначив дипломат. Він підкреслив, що Трамп має намір розширювати свою співпрацю з Україною.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

"На якомусь етапі відповідальні за прийняття рішень в Москві усвідомлюють, що їхня політика в Україні, політика війни і агресії є помилковою. І тоді вони змінять її. Я думаю, що якщо США і Євросоюз будуть здійснювати більш рішучу політику, то тоді цей день настане швидше", - висловився Гербст.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ведення миротворців ООН в зону конфлікту на Донбасі блокує Росія.