Постраждалому в жахливій харківській ДТП Юрію Неудачину хірурги дали шанс знову стати на ноги, провівши успішну операцію на гомілковостопному суглобі.

Про це повідомив директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко, передає NewsRoom Kharkiv.

За його словами, хлопця прооперував один з кращих хірургів ортопедів-травматологів міста Дмитро Прозоровський в інституті Ситенка. Йому провели малоінвазивне втручання (без відкритого проникнення), завдяки чому вдалося уникнути масштабної крововтрати і зіставити кісткові фрагменти.

Тепер протягом трьох місяців Юрію потрібно буде пересуватися тільки з допомогою милиць та уникати навантаження на ногу, поки зростатиметься кістка.

Можливо, вже сьогодні його відпустять додому.

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Дивіться: За життя Діани Берченко, жертви харківської ДТП, лікарі боролися тиждень

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кількість жертв трагедії, спровокованої мажоркою Оленою Зайцевою на Lexus, зросла до шести. В лікарні, не приходячи до тями, померла 20-річна Діана Берченко. Її сестра Оксана, котра теж отримала тяжкі травми та втратила чоловіка, ще не знає про її смерть.