Біг, велосипед, ролики, футбол, волейбол, плавання – чим влітку ми тільки не займаємося. І все це просто прекрасно, адже спорт – це не тільки дуже цікаво, але і допомагає нам стати здоровішими і привести тіло у форму. Але, на жаль, дуже часто спортивні ігри можуть призвести до літніх травм. Адже кожен з нас отримував колись забиття, розтягнення, або вивихи. Правда неприємно? І ми розповімо вам, як уникнути травм влітку, а якщо вже не вийшло, то як їх швидше вилікувати.

Літні травми: як уникнути

Мова у нас піде не про найтяжчі травми. Про закриті або відкриті переломи ми говорити не будемо, тому варто обмежити свою уяву до найпростіших, але все одно неприємних травм.

Літні травми: футбол на піску
Так, це дуже весело і цікаво. Так, якщо ви любите, то вас нічого не зупинить. І так, футбол на піску без проблем допоможе вам отримати розтягнення, або вивих. А особливо часті літні травми на піску – це розтягнення, або зовсім розрив зв'язок гомілковостопного суглоба. І це дуже серйозна травма, відновлення, після якої займе у вас кілька місяців. Отримати її можна дуже просто: без фіксаторів, на нерівній поверхні, непрофесійний спортсмен, - зв'язати ці три речі дуже просто. Тому, як мінімум, варто, або придбати спеціальний фіксатор, або ж намагатися бути максимально акуратним.

Літні травми: просто перетренувався
Влітку переносити кріпатуру набагато складніше, ніж в будь який інший час року. Звичайно, всі це через неймовірну спеку. А якщо ж ви, надодачу ще й отримали кілька мінімальних розтягнень, то буде зовсім не добре. Але, привести себе в порядок вам допоможе мінімальна зарядка і гаряча ванна. Це розслабить м'язи і вам стане набагато легше.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Літні травми при бігу
Тенденіт – це дуже поширена травма для бігунів. Якщо простіше, то це розтягнення або розрив ахіллового сухожилля. Отримати можна досить просто, навіть через незручне взуття.
Розтягнення щиколотки – неправильно поставив ногу, і ось, будь ласка. Отримати можна дуже просто, а лікуватися потім складно і довго.
«Коліно бігуна» - так само, дуже поширена літня травма. Отримати можна через слабкі м'язи стегна, і при дуже великому навантаженні.

Владимир Манукян