Генеральний прокурор Юрій Луценко запевнив, що все в справі про позбавлення депутатів недоторканності виконає по закону.

"Завтра на 14:30 Розенблат і Поляков викликані в Генеральну прокуратуру України і я особисто вручу їм підозри. Так велить закон. Після цього в справу вступить керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який буде продовжувати подальше слідство", - сказав Луценко, передає "Інтерфакс- Україна".

Також він зазначив, що депутати повинні побачити не сплату податків радикалом Андрієм Лозовим. Якщо ж ні, то незаконне збагачення в наявності. І тут вже не вийде звільнитися простим штрафом. Щодо Євгена Дейдея є підстави говорити про незаконне збагачення також.

Крім того, генпрокурор і співробітники відомства працюють над поданням на депутата з фракції "Народний фронт" Дениса Дзензерського.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відмова Верховної Ради підтримати подання ГПУ про зняття недоторканності з депутатів Євгена Дейдея і Андрія Лозового обурило генпрокурора Юрія Луценка.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще