Житель Сумщини Артем Гарін, якого називають людиною-комп'ютером встановив новий національний рекорд України. У Всесвітній день числа "Пі" він запам’ятав і відтворив 23 тисячі його цифр після коми.

Про це повідомляє ТСН.

27-річний чоловік хвилювався і переконував, що не користується ніякими підказками, а пам’ять вимагає тиші та концентрації. Для Артема Гаріна цей рекорд став другим: спершу він назвав 10 тисяч цифр, цього разу вже 23 тисячі. Чоловік каже, що всі числа розміщує в голові на імпровізованих полицях, і цій методиці запам’ятовування навчився дев’ять років тому. Все почалося з кафедри фізики Сумського державного університету – на другому курсі студент провалив іспит, однак викладач Василь Нефедченко замість незадовільної оцінки запропонував Артему угоду, що той зможе опановувати про три томи науки за один день.

"У студента була одна ніч. І він вивчив повністю три томи", - розповів доцент кафедри електроніки та загальної і теоретичної фізики.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

На тому екзамені Артем просто викликав фурор серед однокурсників. Відтоді він постійно самовдосконалюється, щодня тренує пам'ять.

До рекорду він також готувався ретельно. Протягом двох місяців по кілька годин на день присвячував вивченню.

"Ми маємо новий рекорд, якого досі не було в Україні", - констатувала керівник Національного реєстру рекордів Лана Ветрова. Перемогу Гарін присвятив улюбленим дружині та дитині.

За словами Гаріна, така пам'ять – це дуже зручно, адже не потрібно зберігати інформацію на флешах чи інших носіях. Все завжди з тобою, до того ж це зручно і нічого не загубиться.

Також Артем планує замахнутися і на світовий рекорд. Але для цього йому потрібно перевершити власний тричі. Останнім рекордсменом став китаєць, який запам’ятав та відтворив 67 тисяч цифр після коми числа "Пі".

Дивіться, як в Україні з'явився новий рекорд

Як повідомляв портал "Знай.ua", 14 березня світ відзначав неофіційне свято – день числа "Пі". Як і для кожного свята, для цього також існує маса цікавих традицій та звичаїв.