Людина-павук: Повернення додому – це черговий перезапуск франшизи фільмів про людину-павука. Він вийде на екрани в Україні вже 6 липня. Варто відзначити, що кінокартиною займався режисер новачок Джон Уоттс, для якого це була перша подібна робота. Незважаючи на те, що доручити перезапуск однієї з найбільш відомих франшиз не найдосвідченішому режисерові – це великий рис, Джон Уоттс зміг виправдати його і вдихнув нове життя в Людину-павука. Голового героя в цей раз грав Том Холланд, який вже встиг з'явитися в "Загублене місто Z" і "Перший месник: Протистояння".

Людина-павук: Повернення додому: сюжет

Головний герой Пітер Паркер, який вже давно не потребує представленнях, звичайний старшокласник. Незважаючи на те, що у нього є неймовірні суперсили, він все одно має ряд звичайних підліткових проблем: невпевненість у собі, проблеми в школі і граючі гормони. Незважаючи на все це, після уроків він встигає рятувати життя і ловити злочинців. І в один прекрасний момент він потрапляє до месників (згадайте останню частину Капітана Америки). Після цього молодий Людина-павук стає протеже Тоні Старка. Отримує не тільки новий костюм, але досить багато заборон. Так що Пітеру доводиться боротися не тільки з головним злочинцем фільму – Стерв'ятником, але з безліччю інших проблем, включаючи догляд Тоні Старка.


Крім того, "Людина-павук: Повернення додому" відрізняється від минулих версій фільму постановкою головних проблем. Режисер постарався звертати увагу не тільки на те, що у хлопця є суперздатності, а й на те, що це самий звичайний підліток, у якого є безліч інших проблем: сором'язливість, невпевненість і подібні. А разом з костюмом, суперздатності і Старком у вигляді вчителя вийшло точно дуже цікаво.

Популярні новини зараз
50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще


Людина-павук: Повернення додому: цікаві факти про фільм

Під час промо-туру свого нового фільму «Як я тепер люблю» (2013) у 2013 році на питання журналіста, в якому наступному проекті він хотів би брати участь, Тому Холланд відповів: «Що-небудь з екшном і гумором». На зустрічне запитання, чи хотів би він зіграти супергероя, актор відповів: «Може бути Людини-павука, років через десять. В ребуті ребут, якщо вони надумають перезапускати франшизу».