Усі знають про те, який вплив мають магнітні бурі на здоров'я людини. Люди з підвищеною метеочутливість щомісяця відчувають на собі витівки природи. Головні болі, загальне нездужання, безсоння, прискорене серцебиття, скачки артеріального тиску. Магнітні бурі провокують кисневе голодування в тканинах, звідси такі яскраві наслідки. Початок 2018 роки вже приніс невеликий сплеск геомагнітної активності. Яскравим обіцяє бути березень, починаючи з середини. Коли є попередні прогнози, люди, які важко переносять природні коливання у вигляді магнітних бур, можуть передбачити погіршення самопочуття і тримати процеси під контролем. Графік магнітних бур в 2018 році давно складено фахівцями. Давайте дізнаємося, коли очікувати каверзи природи у вигляді магнітної активності.

Загальний прогноз магнітних бурь на 2018 рік

Коли на Сонці відбуваються будь-які сплески, це дуже сильно позначається на жителях планети Земля. Про події у Всесвіті зазвичай говорять телевізійні новини, афішують газети, і миготять статті в інтернеті. Зазвичай людина, яка страждає від таких змін, знаючи, коли буде чергова магнітна буря, налаштовується прийняти наслідки заздалегідь.

Січень був багатий на незначні геомагнітні активності, в лютому бур взагалі було мало. Але ось березня нас вирішив порадувати сильними коливаннями. Так що для тих, хто залежний від погоди, краще побережіть себе і уникайте занадто людних місць. У квітні активність Сонця стихне, проте в деякі дати тяжкохворі люди відчують коливання. У такий період їм краще перебувати під наглядом, щоб уникнути наслідків. У травні нас чекає одна сильна буря і кілька середніх. Людям, у яких скаче тиск, важливо стежити за своїм самопочуттям. Літні місяці пройдуть по наростанню. У червні активність Сонця буде низька, а значить, всі метеозалежні зможуть відпочити. У липні – пройдуть бурі з середніми коливаннями. А ось серпень спровокує головні болі та безсоння.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

У вересні депресивний стан забезпечено багатьом. І не тільки тому, що літо закінчилося, а ще й завдяки активним коливань. Із початку і до середини вересня, бурі будуть штурмувати емоційний стан людей. Можливо, пройде найсильніша буря. У жовтні робимо перерву і набираємося сил перед двома останніми місяцями року. У листопаді активність буде підвищена в другій половині. І нарешті, грудень випустить свій завершальний акорд - кілька сильних магнітних бур.

В Україні магнітні бурі в березні очікуються з середини місяця. Початок відбудеться 14-го березня, у вигляді незначного сплеску, який триватиме кілька годин. У цей день потрібно уникати стресових ситуацій. Більше гуляйте на свіжому повітрі. 16-17 березня - черговий викид магнітних бур на людство. Не приймайте поспішних рішень. Обмежте себе від важливого вибору в ці дні. При підготовці до чергових коливань 28-29 березня - дотримуйтеся раціонального харчування і обов'язково включіть у режим дня фізичну вправи.

Календар магнітних бур на 2018 рік

Уся детальна інформація про наслідки сонячної активності у вигляді магнітних бур - попередня. Корективи вносить сам Всесвіт. Але для тих, хто знає про свою залежність від погодних умов, такі дані не будуть зайвими, щоб грамотно розподілити свої ресурси й уникнути негативних наслідків.

Розглянемо календар магнітних бур на 2018 рік більш детально.

У січні та лютому спостерігалися бурі з середньою і серйозною активністю.

Березень: 13, 16, 19, 21, 22, 28, 29 березня - магнітні бурі середньої сили.

Квітень:

- 7, 20 квітня - незначні коливання;

- 1, 18 квітня - коливання середньої сили.

Травень:

- 14 травня - слабка магнітна буря;

- 15, 18 травня - середні коливання;

- 12, 17 травня - очікуються сильні бурі.

Червень:

- 8, 9 червня - середні коливання.

Липень:

- 7, 29, 30 липня - слабкі магнітні бурі;

- 15, 18 липня - найсильніші коливання.

Серпень:

- 2, 3, 18, 19, 20 серпня - слабкі бурі;

- 16, 17 - досить серйозні коливання.

Вересень: із 1-го по 10-е вересня - сильні магнітні бурі, які пройдуть одна за одною.

Жовтень: 20, 30 жовтня - дуже слабкі коливання.

Листопад: 11, 15, 18, 25 листопада - бурі середньої інтенсивності.

Грудень: 3, 8, 26, 29 грудня - сильні магнітні бурі.

У спекотні літні дні особливо важко переносити магнітні бурі. Чутливим людям важливо бути обережними. Фахівці рекомендують не виходити на вулицю при сонці. Краще здійснювати прогулянки в ранні ранкові і вечірні години, коли активність сонця стихне. Приміщення повинно постійно провітрюватися. Якщо в години магнітної бурі у вас є можливість заснути - відпочиньте. Під час сну коливання впливають на організм менше, ніж під час роботи.

Як боротися з магнітними бурями?

Метеозалежні люди часто не знають як потрібно правильно поводитися під час магнітних бур. Зазвичай вони навіть не орієнтуються на попередні прогнози і складений розклад: коли буде проходити коливання і, якої інтенсивності. Якщо ви спостерігаєте за собою схильність чутливості до погодних умов, то дотримуйтеся деяких правил, які допоможуть полегшити нездужання і загострення хронічних захворювань при сонячній активності.

1 .Графік і прогнози. Завчасно відстежуйте, коли буде проходити наступна магнітна буря. Найкраще орієнтуватися на місячну програму коливань або на тиждень, але не на завтра і сьогодні. Так ви зможете заздалегідь спланувати профілактичні заходи і правильно розподілити свої ресурси. Також в загальному календарі магнітних бур нерідко вказують, у які саме час буде проходити активність.

2. Харчування. В меню метеозалежних людей взагалі не повинно бути ніякої сміттєвої їжі. Вона виступає провокатором розвитку захворювань, і загострення існуючих недугів незалежно від погодних умов, магнітних бур та інших катаклізмів. На час піку магнітного дії важливо виключити з раціону важку їжу: смажену, висококалорійну, гостру. Так само серйозним провокатором виступають солодощі. Напої, що розбурхують нервову систему людини можна приймати в обмежених дозах, а краще їх взагалі не вживати: алкогольні, слабоалкогольні, солодкі газовані напої, кава, міцний чорний чай. Що ж тоді можна їсти та пити? Продукти харчування: овочі, фрукти, злакові, бобові, горіхи, насіння. Із рідини: трав'яні чаї і настої, ягідно-фруктові компоти без додавання цукру, мінеральна вода.

3. Фізична активність. Без руху, ранкової гімнастики, піших прогулянок, плавання - магнітні бурі вас захоплять цілком і повністю. Фізичні вправи повинні бути частиною вашого життя. Інтенсивна робота може нашкодити, але помірне навантаження допоможе пережити несприятливу погоду.

4. Відпочинок і сон. Це важливий аспект. Якщо ваш організм виснажений, ви багато працюєте, мало спите, постійно перебуваєте в стресі. Магнітні бурі однозначно постукають у ваші двері. Перегляньте свій режим сну і неспання. Грамотно розподіляйте свої сили.

5. Додаткові заходи. Контрастний душ для загартовування організму. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Провітрювання приміщення. Так само є альтернативні засоби і методи, щоб перенести магнітні бурі без серйозних наслідків. До них відносяться: магнітні браслети та прикраси, компреси з ефірних олій.

Важливо пам'ятати, що магнітні бури це тимчасові явища. Якщо ваш організм схильний до їх впливу, значить, у вас є проблеми зі здоров'ям. Їх потрібно вирішувати на більш глобальному рівні, ніж просто перечекати черговий сплеск сонячної активності.