9-річна українка Ксенія Шевченко перемогла на міжнародному дитячому конкурсі Міні-міс Європа.

Про перемогу написав її батько Олександр Шевченко.

"Моя донечка Ксенія приймала участь у конкурсі Міні Міс Світу. Дійство походило у Салоніках, що в Греції, здобула титул Міні Міс Європи", - написав він у своєму "Facebook".

Окрім того, Ксенія перемогла в номінаціях Талант та найкращий костюм.

Популярні новини зараз
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри Мобілізації не уникнуть: хто в першу чергу піде до ТЦК у квітні
Показати ще

Також Олександр Шевченко додав, що автором конкурсних костюмів стала відома модельєрка Оксана Караванська.

"Але костюм, що вишитий в українському стилі, ми називаємо вишиванка. Наша відома модельєр Караванська його створила", - додав він.

Відзначимо, що Олександр Шевченко є співвласником відомого гірськоголижного курорту Буковель.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", місіс Всесвіт 2016, українка Ольга Торнер вперше стала матір'ю. І одразу двох дітей. Своє цікаве положення королева краси довго і ретельно приховувала.