Міжнародний валютний фонд висунув нові вимоги стосовно пенсійної реформи в Україні. Що зміниться в системі нарахування соцвиплат та яким буде життя українців після введення нових норм?

Як пише Realist, згідно запропонованих вимог, українці, які отримували малі зарплати можуть розраховувати лише на мінімальні пенсії.

"З огляду на, що після реформи мінімальні пенсії будуть отримувати навіть ті українці, які повністю виконали вимоги щодо стажу, але мають зарплати нижчі за середні, в МВФ порахували, що таке нововведення вбиває мотивацію українців працювати довше", - сказано в публікації.

Як і будь-який закон, даний проект має дві сторони медалі. Деякі моменти ключового для населення, яке вийшло на заслужений відпочинок, підривають стимули для людей працювати довше.Така ситуація вбиває в громадян будь-яке бажання працювати в повну силу.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Показати ще

"Пенсійне законодавство вводить деякі важливі положення для модернізації пенсійної системи в Україні. Але також воно має деякі недоліки, які підривають стимули для людей працювати довше і вносити свій вклад в систему і воно не в повній мірі забезпечує справедливу і стійку пенсійну систему. Тому ми вважаємо, що потрібно докласти більше зусиль ", - заявив представник Фонду Джеррі Райс.

В МВФ також висловили незадоволення тим фактом, що мінімальні пенсії можуть отримувати всі українці з 15 роками стажу.

Чи можливо нам накопичити на пенсію

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям розповіли, як накопичити на безтурботну старість.