В Україні хочуть організувати ще одну поліцію. Новий орган буде відповідати не просто за правопорядок, а за культурну поведінку громадян. Також, з часом депутати пропонують ввести систему штрафів за некультурну поведінку.

Сьогодні, 18 червня, стало відомо про те, що Депутати ВР різних фракцій хочуть внести законопроект про створення культурної поліції. У кулуарах вони обговорюють законопроект створення ще однієї поліцейської структури, правоохоронці якої будуть стежити за культурною поведінкою громадян. Передбачається введення штрафів за лихослів'я, куріння, розпивання спиртних напоїв, негідну поведінка в громадських місцях, розкидання сміття і тд.

Платню співробітників нової структури буде розраховано таким чином, щоб попередити хабарництво і корупцію. Щомісячні виплати на одного співробітника складуть від 10 тисяч гривень + доплати та повний соціальний пакет.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Показати ще

Народні депутати поки не називають структуру, якій підпорядковуватиметься нове управління. Це може бути як Міністерство культури, так і Міністерство соціальної політики.

Нова поліція також перебере на себе такі функції, як координація закладів громадського харчування та дозвілля, роботу зі школярами та студентами, профілактику наркоманії, контроль дитячих оздоровчих центрів та дитячо-юнацьких оздоровчо-виховних таборів.

Планується, що нова структура поліпшить ситуацію не тільки виписуванням штрафів громадянам, які не дотримуються правил пристойності, але і активно впроваджувати освітні програми, розроблені спеціально для школярів молодших і середніх класів. Такі програми вже розроблені Міністерством освіти і готові до впровадження в освітній процес школярів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в курортних зонах Одеси та Одеської області починають чергування підрозділи туристичної поліції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За її даними, нова поліція буде працювати з 1 червня до закінчення туристичного сезону – 30 вересня.