"Манул убив трьох грабіжників" , "Манул врятував свою господиню, убивши трьох осіб", або ж "Манул, якого підібрала пенсіонерка, врятував її" – скільки тільки не було подібних заголовків за останні кілька днів в інтернеті. Як кажуть інформаційні портали, кіт врятував свою господиню, від трьох грабіжників, які увірвалися до неї в будинок. Правда це, і чи можливий такий результат для дрібних злодюжок, ми зараз спробуємо розібратися. У першу чергу варто дізнатися, що ж за така тварина цей манул.

Манул – це досить великий дикий кіт. За розмірами він приблизно в півтора рази більше звичайного кота. Це тварина набагато краще пристосована до полювання, ніж звичайні представники котячих. Незважаючи на те, що він здається дуже значним за розмірами, насправді манул важить в середньому 5-6 кілограм, а виглядає таким великим завдяки великій кількості шерсті.

Але чи може таке тварина вбити людину? Обшукавши перші чотири сторінки гугла за запитом "манул вбив людину", ми зуміли знайти тільки новини про трьох грабіжників. А, якщо вірити сайтам по зоології, то манул здатний на вбивство людини, тільки в одному випадку, і то, навряд чи у нього це вийде. Так от, вбити людину може тільки дика самка манула, якщо її потомству загрожує небезпека. Звичайно, бабуся з новини з заголовком "Манул убив трьох грабіжників", напевно, була дуже важливою для тварини, але явно не потомством.


І так, правда, що манул зумів вбити двох грабіжників, а третій втік? Швидше за все ні. Сама історія з новин виглядає аж надто неправдоподібно, як мила казка: бабуся знайшла на вулиці невелике нещасне кошеня, виходила його, і він виріс у величезного гарного кота, який любив свою господиню. І коли їй загрожувала небезпека, манул зумів знешкодити двох грабіжників, один з яких загинув на місці, другий-у реанімації, а третій зміг втекти, поки суперкіт був зайнятий його друзями. Аж надто неправдоподібно, хоча і цікаво.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче
Показати ще

Але в будь-якому випадку, вирішувати, чи вбив манул трьох чоловік тільки вам.