Сьогодні, 18 лютого, в Києві прихильники екс-президента Грузії і лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, нещодавно депортованого з України, влаштували марш на підтримку політика.

Мітинги прихильників Саакашвілі заплановані у багатьох інших містах, серед яких, зокрема, Харків, Вінниця, Дніпро, Одеса і Львів. Про це повідомляється на сторінці "Руху нових сил" у Facebook.

Завтра вирішальний день для всіх нас і чинної влади. Якщо ви хочете жити в європейській демократичній процвітаючій...

Posted by РУХ НОВИХ СИЛ on Saturday, 17 February 2018

У Києві марш почався о 12:00 біля парку Шевченка. На пізніше заплановано проведення чергового віче. Поки що на мітинг вийшли кілька тисяч людей.

Зараз активісти прийшли на Михайлівську площу. Також прихильники Саакашвілі планують провести автопробіг за маршрутом: парк ім. Т. Шевченка - вулиця Володимирська - вул. Б. Хмельницького - вулиця Хрещатик - Майдан Незалежності.

Дивіться онлайн-трансляцію

"Якщо ви хочете жити в європейській демократичної процвітаючої України, без олігархів і корупціонерів, не проспіть власне майбутнє. Виходьте за себе і своїх дітей та онуків на "Марш за майбутнє", - йдеться в повідомленні РНС.

Як повідомляв портал "Знай.uа", багато представників політичних сил в Україні вимагають повернення лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі.