Мати скандальної співачки Світлани Лободи, депутат Ірпінської міської ради Київської області Наталія Лобода вирішила скласти депутатські повноваження.

Про таке рішення матері скандальновідомої запроданки повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк в соціальній мережі Facebook.

"Депутат Ірпінської міської ради Наталія Лобода звернулася із заявою про дострокове припинення її депутатських повноважень", - написав він.

За словами чиновника, Лобода написала заяву 8 вересня, а розглянуть її вже на найближчій сесії ірпінської міськради. Що стало причиною подібного вчинку, жінка не розповіла.

Мер Ірпеня опублікував також фотокопію заяви Лободи.

Популярні новини зараз
Квартири більше не цікавлять: українці масово відмовляються від покупки Прогноз погоди на літо 2026: українцям обіцяють спеку, грози та несподіваний урожай Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що мати співачки Світлани Лободи взяла участь у російському телешоу.