Департамент охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації за результатами відкритих торгів замовив у ТОВ "Билимед" витратних матеріалів для гемодіалізу на 30 млн гривень.

Цю інформацію повідомляють "Наші гроші".

Відомо, що закупівля відбувалася за двома лотами, в рамках яких замовили витратні матеріали виробництва німецької компанії "B. Braun Avitum AG". Хоча лікарні Польщі закуповують препарат цього ж виробника у місцевого дистриб'ютора в три рази дешевше.

Так, 22 березня цього року польський медзаклад замовив гемодіалізні концентрати з розрахунку приблизно 2 злотих за літр. В українській валюті сума дорівнює 15 гривень за літр. Чомусь, у цей же час, департамент охорони здоров'я КМДА погодився на ціну, що перевищує 40 гривень за літр.

23 гривні київський департамент платить за одну фістульну голку, коли поляки купують аналогічні голки за ціною, що не перевищує 1 злотого – близько 7 гривень.

Популярні новини зараз
Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше ФОПам дали час до 19 липня: потрібно сплатити обов'язково Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Такі фірми як ТОВ "Індекс", ТОВ "Топсервис-медтехніка" і ТОВ "Билимед" взяли участь у закупівлі. Цінове відхилення між позиціями компаній у рейтингу склало 3-5 тис. гривень. Переможним виявилася пропозиція ТОВ "Билимед" – нижче очікуваної вартості закупівлі на 0,03%.

ТОВ "Билимед" зі статутним капіталом 20 тис. гривень було зареєстровано у жовтні 2015 року. Перший тендер компанія отримала в березні 2016 року. З тих пір їй надійшло замовлень від бюджетників на 457,2 млн. гривень.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", 1 квітня стартувала нова медична реформа, яка має на меті кардинально змінити сферу медичного обслуговування в Україні. Відтепер наша медицина стає повністю автоматизованою. Кожен пацієнт повинен укласти декларацію з лікарем, якого особисто собі вибере. Також відтепер не потрібно буде втрачати час, збираючи потрібні довідки або лікарняні, вони тепер будуть тільки в електронному вигляді. Які ще нововведення чекають на українців, пояснили в Моз.

Вже в перший день вступу в силу закону, більше 12,5 тисяч українців вже підписали угоди з лікарями.