Солдат АТО Сергій Кочемазов з позивним "Камаз", який воював в Донецькому аеропорту, прийняв вбивчу дозу ліків.

Як йдеться у висновках спеціальної комісії Херсонської ОДА, до такого кроку його могли довести лікарі Херсонського госпіталю інвалідів і ветеранів війни. Як кажуть пацієнти, завідуюча неврологічним відділенням Олена Комарова порушувала правила етики і деонтології.

Комісія не виключає, що саме такі дії лікарів могли довести солдата до самогубства.

Місцева влада порекомендували усунути від виконання професійних обов'язків і направити на переатестацію всіх причетних працівників госпіталю, а також завести кримінальну провадження щодо Комарової.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Переможець "Танці зі зірками" Женя Кот разом із дружиною потрапили в аварію: "Викинуло в канаву, колесо майже вирвало"
Показати ще

Нагадаємо, Кочемазов повинен був лягти в госпіталь, але повернувся додому і прийняв смертельну дозу ліків.

Друзі розповідають, що медики солдату говорили: "Лікарня - не курорт і не нічліжка", коли він в п'ятий раз за рік прибув на курс лікування.

Солдат АТО випав з балкона

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український воїн, який пройшов жахи війни на Донбасі, покінчив життя самогубством. На це він наважився після візиту до психолога.