"Щасливе суспільство, яке перемогло нещастя" - так називається полотно, написане італійським художником Орацио Джентілескі майже чотири століття тому. На ньому дівчина, одягнена в кольори українського прапора, тримає корони полеглих завойовників, а під ногами у неї - ріг достатку.

На своїй сторінці в Facebook священик Олександр Дедюхін опублікував фотографію картини."Молода дівчина, одягнена в тканину кольорів прапора України, тримає в руках корони переможених царів-завойовників, які ризикнули зазіхнути на її свободу. Над головою дівчини розсіюються грозові хмари і вже помітні клаптики блакитного неба, а біля її ніг знаходиться Ріг Достатку, який обов'язково наповниться, гарантуючи їй багатство і процвітання", - описав полотно служитель церкви.

Користувачі в коментарях позитивно відреагували на пост і висловили надію, що це пророцтво обіцяє Україні довгоочікувані спокій і процвітання.

Популярні новини зараз

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

21-річна наречена померла через годину після весілля, красуню проводжали всім селом: "Просила сім'ю не..."

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Показати щеНагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що опубліковано криваве пророцтво Ванги для Росії: збутися має вже в кінці цього року.