В соціальних мережах, в групах, де дають оголошення по продажу та оренді житла, з'явилися пропозиції купити прописку для школярів.

Про це розповідає видання "Страна.uа". Повідомляється, що деякі жителі столиці згодні платити одну тисячу гривень щомісяця, тільки б їх дитина відвідувала заняття саме в тій школі, яку вони хочуть.

Ринок купівлі та продажу фальшивих прописок для школярів почав утворюватися в Україні не випадково. Нагадаємо, що незадовго до цього, у березні, Минитсерство освіти і науки затвердило новий порядок, за яким дітей будуть зараховувати в початкові класи. За кожною школою тепер закріплена певна територія. Всіх дітей, які мають тут прописку, школа зобов'язана зараховувати на навчання на першу вимогу батьків.

Бажання батьків школярів не завжди співпадають з їх можливостями: відео

Популярні новини зараз
Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня
Показати ще

Розподiл територій між школами повинні проводити місцеві органи влади.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" новітні дослідження британських вчених показують, що для підвищення успішності дітей не слід будити рано вранці. Хороші оцінки отримують ті діти, які постають не раніше половини дванадцятого.

Такі учні стають більш уважними, вони рідше пропускають заняття. Швидше виконують завдання вчителя і краще контролюють свій особистий час. Звичайно, не всі і не завжди зможуть забезпечити для своїх дітей такий графік відвідування шкіл. Але надія залишається на дистанційне навчання, яке через кілька років буде впроваджуватися повсюдно.