Міністерство освіти України ненавмисно створило новий вид бізнесу

поділитись
Прописку для дитини, яку треба відправляти до школи, тепер можна купити

В соціальних мережах, в групах, де дають оголошення по продажу та оренді житла, з'явилися пропозиції купити прописку для школярів.

Про це розповідає видання "Страна.uа". Повідомляється, що деякі жителі столиці згодні платити одну тисячу гривень щомісяця, тільки б їх дитина відвідувала заняття саме в тій школі, яку вони хочуть.

Ринок купівлі та продажу фальшивих прописок для школярів почав утворюватися в Україні не випадково. Нагадаємо, що незадовго до цього, у березні, Минитсерство освіти і науки затвердило новий порядок, за яким дітей будуть зараховувати в початкові класи. За кожною школою тепер закріплена певна територія. Всіх дітей, які мають тут прописку, школа зобов'язана зараховувати на навчання на першу вимогу батьків.

Бажання батьків школярів не завжди співпадають з їх можливостями: відео

Розподiл територій між школами повинні проводити місцеві органи влади.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" новітні дослідження британських вчених показують, що для підвищення успішності дітей не слід будити рано вранці. Хороші оцінки отримують ті діти, які постають не раніше половини дванадцятого.

Такі учні стають більш уважними, вони рідше пропускають заняття. Швидше виконують завдання вчителя і краще контролюють свій особистий час. Звичайно, не всі і не завжди зможуть забезпечити для своїх дітей такий графік відвідування шкіл. Але надія залишається на дистанційне навчання, яке через кілька років буде впроваджуватися повсюдно.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
школярі, київ, прописка
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Загиблий був в АТО, пішов туди ще на початку війни добровольцем "Правого сектора", потім воював у складі батальйону тероборони "Горинь"
0
0
18:06 21.07.2018
Під час збирання грибів у лісі чоловік не помітив змію, яка вжалила його у палець руки
0
0
17:57 21.07.2018
Українські військові продовжують потрохи вибивати проросійських бойовиків з кожного населеного пункту
0
0
17:48 21.07.2018
Сильний дощ привів до затоплення каналізації в Чернігові
0
0
17:42 21.07.2018
"Тобто їм хочеться, щоб Ілля Муромець був родом з Чернігова, нехай. Хоча, втім, історики спростовують це"
0
0
17:30 21.07.2018