Міжнародний день лікаря щорічно відзначається в перший понеділок жовтня, і в 2017 році це буде 2 число. Це свято вважається так само днем солідарності всіх лікарів, що працюють на даний момент. І говорити про важливість такого свята, як Міжнародний день лікаря не обов'язково. Адже кожен з нас хоча б раз звертався за медичною допомогою. І в честь цього свята, ми вирішили розповісти про нього більше.

Міжнародний день лікаря 2017: історія свята

Саме торжество було засновано завдяки Всесвітньій Організації охорони Здоров'я, яка була створена ще в 1971 році. І саме цей рік можна вважати початком відліку історії Міжнародного дня лікарів.
Тоді це свято було створено за підтримки Організації Об'єднаних Націй. Варто зазначити, що перший час Міжнародний день лікаря, незважаючи на свою назву, святкувався далеко не у всьому світі. Але з часом це свято стало досить популярним, і про нього знають практично у всьому світі.

Варто додати, що до складу організацій, які були ініціаторами заснування такого свята, як Міжнародний день лікаря, входили: ЮНІСЕФ, Червоний Хрест, Мальтійський орден. Потрібно сказати, що незважаючи на всю важливість свята, в Міжнародний день лікаря в Україні не отримав великої популярності, і про нього говорять зовсім небагато. Тим не менш, це свято – чудова нагода привітати всіх знайомих лікарів, які вам допомагали. Швидше за все, причиною такого ігнорування свята, є інше торжество, яке відзначається в липні – День медичного працівника України.

Міжнародний день лікаря 2017: традиції свята

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Показати ще

Звичайно, як ми вже говорили, Міжнародний день лікаря – це найкращий привід, щоб привітати всіх працівників медицини, яких ви знаєте. Крім цього, в такий день, часто можна зустріти різні інформативні та наукові заходи, які проходять по всьому світу.

Междурнародный день лікаря

Нагадаємо, що Міжнародний день лікаря щорічно відзначається в перший понеділок жовтня. І в 2017 році це буде 2 число.