Міжнародний день літніх людей – це свято, яке було організовано на захист прав людей похилого віку, щоб нагадувати суспільству про їх важливу роль і про те, що вони потребують нашої допомоги. Міжнародний день літніх людей щорічно відзначається 1 жовтня, і на честь цього свята ми вирішили розповісти вам більше про нього.

Міжнародний день літніх людей 2017: історія свята

Таке торжество з'явилося відносно недавно, в 1990 році. Завдяки Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня того ж року була підписана резолюція 45/106, яка проголосила, що Міжнародний день літніх людей відзначатиметься 1 жовтня.
Спочатку таке свято почали відзначати в Європі, а потім вже і в іншому світі. Варто відзначити, що з особливим розмахом Міжнародний день літніх людей святкують саме в скандинавських країнах, де 1 жовтня проходить безліч різних концертів, фестивалів та інших святкових заходів.

Варто відзначити, що з кожним роком Міжнародний день людей похилого відзначає все більше і більше людей. Все тому, що з 1950 року тривалість життя дуже сильно збільшилася, з 45 років до 61. Вчені очікують, що до кінця цього сторіччя ця цифра досягне 81 року.
Варто додати, що Міжнародний день літніх людей щорічно присвячений новій темі, яка вказує на головні проблеми, що стосуються свята, саме в цьому році.

Міжнародний день літніх людей 2017: традиції свята

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Звичайно, в це свято діти і онуки вітають своїх родичів. Але і крім цього вистачає офіційних і масштабних заходів, які проходять по всьому світу: безліч фестивалів і концертів. Крім цього, на офіційному рівні проходять різні конгреси і зустрічі, де уряд шукає способи допомогти літнім людям. А громадські організації проводять величезну кількість благодійних акцій.

День літніх людей

Нагадаємо, що Міжнародний день літніх людей щорічно відзначається 1 жовтня.