Міжнародний день пива вже не перший рік відзначається у першу п'ятницю серпня. І, напевно не просто так саме в останній робочий день, адже можна уявити як любителі цього напою довго і бурхливо святкують. Сам Міжнародний день пива з'явився в 2007 році, і буквально через 10 років, це дуже масштабне свято, яке відзначається більш ніж 200 країнах. І в честь нього, ми б хотіли розповісти вам цікаві факти про пиво.

Міжнародний день пива 2017: цікаві факти

Найміцніше пиво називається "Зміїна отрута". Якщо в звичайному напої буде приблизно 4-6 відсотків спирту, то в цьому буде аж 67%. І стільки спирту без проблем може просто спалити ваш шлунок, тому "Зміїна отрута" – вдала назва.

Якщо вірити Патріку Макговерну (археолог з Пенсільванського університету), то піраміди були зведені п'яними будівельниками. Щодня працівники отримували близько 4 літрів пива.

Вчені довели, що пиво може попередити появу каменів у нирках. Дослідження, яке було опубліковане в Американському Журналі Епідеміології, показало, що щоденне вживання пива знижує ризик отримати камені в нирках на 40 відсотків.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

В Амстердамі, людям, які чистить вулиці від сміття, при бажанні платять не тільки гроші, але пиво. Таким чином, денний оклад у них виходить 10 євро, пів пачки тютюну для самокруток, і 4 банки пива.

Найбільше п'ють пива в Чехії. Кількість просто вражає: 152 літра на рік на одну людину. Зате, напевно, проблем з нирками немає ні в кого.

Найдорожче пиво роблять у Бельгії. Називається воно Vielle Bon Secours, і одна пляшка коштує 1000 доларів.

Нині в усьому світі налічується понад 400 сортів пива, а найбільше їх випускають у Бельгії.

Стародавні вавілоняни дуже суворо ставилися до пивоваріння. Якщо ж, хтось варив погану партію, то його топили прямо в пиві.

Найстаріше пиво, яке було знайдено, датувалося 19 століттям. А знайшли його на дні океану у затонулому кораблі.

Звичайно, назвати пиво корисним напоєм язик не повернеться, але, тим не менше, воно дуже добре зміцнює кістки.

Нагадаємо, що Міжнародний день пива відзначають щорічно у першу п'ятницю серпня.