Міжнародний день туризму – дивовижне свято, яке закликає людей з усього світу поїхати відпочивати тільки своєю назвою. Таке торжество з'явилося досить давно, тому не дивно, що у нього з'явилася досить велика історія і чимало традицій. Тому, в Міжнародний день туризму ми вирішили розповісти більше про це торжество.

Міжнародний день туризму 2017: історія свята

Таке тожество з'явилося ще в 1979 році, коли Генеральна асамблея Всесвітньої туристичної організації вирішила, що Міжнародний день туризму допоможе зміцнити їхні позиції у світовому співтоваристві. Варто відзначити, що це тожество відзначається 27 вересня не просто так. Саме в цей день був прийнятий Статут Всесвітньої туристської організації.

Це свято має досить багато різних цілей, головною з яких є пропаганда туризму, та інформативність населення про те, наскільки важливі самі подорожі не тільки для них, але і для економіки всього світу.
Це прекрасне свято, для кожного, хто хоча б один раз відчував себе мандрівником. Ну і звичайно, таке свято, як Міжнародний день туризму відзначають усі працівники туристичних компаній, музеїв, керівники і персонал готелів і готелів.


Варто відзначити, що за останні кілька років туризм став набагато популярнішим в цілому. Він став одним з найбільш швидко зростаючих і найбільш важливих секторів економіки в світі і це більше 10 відсотків усього світового ВВП.

Міжнародний день туризму 2017: традиції свята

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску: "Волосся заважає в бою" путін боїться державного перевороту, тому досі не натиснув "червону" кнопку: політична еліта починає розуміти Заробити не вдалося: пораненим "лнрівцям" діагностують виразку та остеохондроз
Показати ще

Звичайно, таке свято не може проходити без різних масштабних заходів. У багатьох країнах, особливо тих, що існують лише за рахунок туристів, це свято можна назвати чи не найголовнішим у році. Але, в теж час, Всесвітня туристська організація, щорічно проголошує нову тему, якій присвячений Міжнародний день туризму.
Крім цього, багато туристичні компанії роблять величезні знижки в честь свят, а співробітникам дають премії за хорошу роботу.

Нагадаємо, що 27 вересня відзначається щорічний Міжнародний день туризму.