Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на прогноз Укргідрометцентру.

Крім того, 27-28 травня на території Київської області, в районі Чорнобиля, Тетерева, Баришівки, Миронівки і Борисполя надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки, на решті території області висока (4 класу) рівень пожежної небезпеки.

В цей же період в Києві очікується високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки.

Популярні новини зараз
Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати ТЦК готує масові рейди на вулицях та блокпостах: на кого полюватимуть ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Показати ще

Нагадаємо, в Запорізькій області почалися лісові пожежі ще на початку травня.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у Києві в будівлі за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 12 сталася пожежа.

Як повідомляє прес-служба ГСЧС, площа загоряння в нежитловому зросла до 800 кв. м. На даний момент горить п'ятий поверх і дах будівлі. Проїжджа частина дороги на вул. Хмельницького перекрита. Дим, який виходить з даху будівлі, помітно за кілька кварталів.