Новоспечена дружина кривавого українського маніяка-ґвалтівника Сергія Ткача зізналася журналістам, що із задоволенням стала б його спільницею і допомагала б чоловікові ховати трупи, якби зустріла його раніше.

Про це 24-річна росіянка Олена Ткач заявила в інтерв'ю телеканалу "2+2".

Дівчина пояснила, що погодилася дати коментар лише з метою попередити інших жінок не наближатися до її чоловіка.

"Я не заздрю ​​тій дівчині, яка спробує з ним поспілкуватися. Я дуже ревнива. Я нікого не підпущу до своєї коханої людини навіть на відстань кілометра - хто б це не був", - підкреслила Олена.

Далі репортер поставила Ткач відверте запитання – чи спілкувалася вона з колишніми дружинами маніяка.

Популярні новини зараз
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
Показати ще

"Якби я зв'язувалася з його попередніми дружинами - їх би вже не було", - відрізала дівчина.

За словами Олени, її не бентежить ані довічне ув'язнення чоловіка, ані те, за що його посадили.

"Мене не лякає його стаття. Дуже добре, що жінки його бояться, якщо це так. Тому що це зменшує конкуренцію. Це для мене найголовніше", - зазначила росіянка.

І додала - що в ліжку маніяк-головоріз гарний і її "все влаштовує".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", найкривавіший маніяк України за ґратами примудрився стати батьком.