В інтернеті знову скандалять через медреформу, яка вступить в силу з 1 квітня 2018 року. Українців засмутили ціни на послуги лікарів, які «чомусь» прирівняли до косметичних процедур.

«Якось подивилася перелік платних послуг, в якій стоматологічні процедури прирівняли до косметичних. Ціни ідентичні. Нагорі вирішили, що беззубі українці краще: і їсти менше, і не кусатимуться», «Дай бог щоб потім ці електронні записи не загубилися і їх не зжер вірус», «Марення. А яка різниця якого віку пацієнт? Молодих лікувати не треба і так виживуть?», – пишуть користувачі мережі.

У той же час користувачі мережі уточнили, що реформа не вносить в українську медицину нічого нового.

«Аналізи платні були і раніше, без цієї реформи. Так що нічого нового», «А щодо відповідальності як? Хто буде винен клініка чи доктор? В нашій країні треба відразу ставити акценти», «Цих самих реформаторів лікувати треба», «Ага, а чиновники будуть їздити лікуватися за кордоном», – підкреслили українці.

Популярні новини зараз

На Прикарпатті бабуся з психічним розладом виживає в напівзруйнованій хаті: ні пам'яті, ні пенсії

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Варто відзначити той факт, що з 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів лише після підписання меморандуму. Для цих цілей створили спеціальну організацію — Національну службу здоров'я з бюджетом в 8,2 млрд грн.

Як повідомляв портал "Знай.uа" медична реформа ось-ось запрацює в Україні і громадянам вже потрібно готуватися до нововведень, щоб деякі моменти не стали сюрпризом в самий невідповідний момент.