Юний співак Артем Харченко, який переміг рак, виступає для українських військових і збирає гроші для онкохворих дітей.

Восени 2015 року Україну схвилювала історія 11-річного Артема Харченко з міста Старокостянтинів Хмельницької області. Талановитий хлопчик, який захоплюється грою на гітарі і неодноразово виступав разом з волонтерами в госпіталях перед пораненими бійцями із зони АТО, сам потребував допомоги.

Лікарі діагностували у нього саркому Юінга четвертої стадії. Дитина потребував операції по заміні шийки стегна тазостегнового суглоба і тривалого курсу лікування. Завдяки ЗМІ, соціальним мережам, волонтерам і просто небайдужим людям, вдалося зібрати необхідні кошти на лікування. Що примітно: навіть перебуваючи в лікарні, Артем продовжував давати благодійні концерти для інших маленьких пацієнтів та їх рідних.Після вдалої операції і 17 курсів хіміотерапії Харченко взяв участь в зйомках другого сезону шоу "Україна має талант. Діти", де дійшов до фіналу. У разі перемоги він збирався за отримані гроші придбати бокс для пересадки кісткового мозку онкохворим дітям.


Користувачі соцмереж дуже емоційно висловлювали Артему свою підтримку, писали про те, що його приклад надихає не здаватися в найважчих життєвих ситуаціях.

Тепер стало відомо, що після завершення талант-шоу Артем продовжив виступати з благодійними концертами разом з громадською організацією "Мистецька сотня "Гайдамаки". У тому числі побував в зоні проведення АТО, де виступав перед українськими бійцями.

"Я там заспівав, побачився з тими, хто хотів мене бачити. Чому мене так туди тягнуло? Коли, ще до лікарні, я волонтерив у госпіталях, до мене підійшли лікарі і сказали, що бійці одужують за допомогою мого співу. Їм не так треба ліки, як твій спів. Я повірив. Саме це мене надихнуло поїхати в зону АТО", - розповів Артем Харченко.

Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтери звернулися до всіх небайдужих українців: тяжкопоранені бійці, які зараз знаходяться на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі, потребують допомоги.