За підсумками 2017 року, обсяг виробництва рибної продукції в Україні збільшився на 1,1% - до 63,3 тис. тонн. Про це повідомляє "Інтерфакс", посилаючись на звіт Державного агентства рибного господарства.

Згідно інформації, більша частина виробництва припадає на випуск рибних консервів - 54% і морожену рибу - 17%.

У 2017 році збільшено виробництво солоної риби на 18%, ікри риби і її замінників - на 17%, рибних консервів - 8%. Одночасно спостерігалося скорочення виробництва риби сушеної і в'яленої - на 19% і в'яленого, солоного або в розсолі рибного філе - 12%.

Україна в 2017 році збільшила імпорт риби, рибопродукції та інших водних біоресурсів на 9,6% - 327,8 тис. тонн (527,7 млн дол.). Найбільша кількість рибопродукції поставляється з Норвегії - 20,6%, Ісландії - 17,4% та Естонії - 10,2%. Крім зазначених країн, постачання у великих обсягах здійснюються із США, Латвії, Іспанії, Канади та Китаю.

Експорту рибопродукції в минулому році зріс майже на 26% - до 10,6 тис. тонн (34,3 млн дол.). В основному здійснювався експорт готової і консервованої риби, а також морозива рибного філе до Молдови, Данії, Німеччини, Грузії та Білорусі.

Популярні новини зараз
"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Середні ціни на рибу та рибопродукцію, за даними Державної служби статистики України, у 2017 році збільшилися на 3,6%. В основному піднялися ціни на морепродукти – на 16,1% і рибні консерви в олії – на 8%, зменшилася ціна на хліб - на 5% і живу або охолоджену рибу – на 3%.

Нагадаємо, разом із медичною реформою в силу вступлять нові розцінки на послуги лікарів. Вартість лікування, треба сказати, по-справжньому обурила українців.

Крім того, у нинішньому опалювальному сезоні українці будуть отримувати платіжки за газ за старими тарифами. Незважаючи на проблеми з формулою розрахунку ціни поки що не зміняться.

Дивіться сюжет про ціни

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українцям розповіли, як подорожчає газ.