Якби не вони, Україна, мабуть, не отримала належного захисту, адже ворог підступає не тільки на суші, а й по воді. Саме тому з року в рік військові водолази, або "морські котики", тренують свої вміння та навички, вдосконалюють спорядження і готові відвести від вашої родини будь-яку загрозу.

Морські котики в дії

Нещодавно український центр волонтерів People's Project розмістив на сторінці у Facebook вражаючі кадри – на відео добре видно, як змінився цей підрозділ з часів вторгнення окупантів, чого навчився насправді.

"Так зараз виглядають військові-водолази, які оберігають нашу акваторію від наступу ворога. Ось вже третій рік, ми з вами закуповуємо найкраще оснащення для підводних бійців, та постійно проводимо навчання, аби морські котики ставали ще сильнішими. Ми пишаємося нашими військовими та людьми, завдяки яким вони мають змогу боронити наші кордони від наступу з води. Наразі ми з вами зібрали чималу суму, аби закупити нове спорядження для морських котиків", - пишуть волонтери в коментарі до ролику.

Дивіться: українські військові водолази ("People's Project")

Військові водолази на захисті кордону

Ці кадри просто вражають! Так зараз виглядають військові-водолази, які оберігають нашу акваторію від наступу ворога. Ось вже третій рік, ми з вами закуповуємо найкраще оснащення для підводних бійців, та постійно проводимо навчання, аби морські котики ставали ще сильнішими. Ми пишаємося нашими військовими та людьми, завдяки яким вони мають змогу боронити наші кордони від наступу з води. Наразі ми з вами зібрали чималу суму, аби закупити нове спорядження для морських котиків. Лишилося не так багато — 17 146 грн.

Posted by Центр волонтерів "People's Project" on Monday, 25 June 2018

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Нелегка робота військових водолазів

Занурення під воду — не самоціль, не спорт і не фішка "пускання бульбашок". Спуск під воду — це робота і життя. Вони — майстри підводної справи. Люди, які виконують поставлені завдання під водою. У прісних і солоних водах працюють військові та цивільні водолазні команди.

Значно ширший спектр діяльності у військових водолазів: підводні диверсійні операції морського спецназу, порятунок на морі людських життів і техніки, підводне розмінування в зоні АТО (нині – ООС) і протидиверсійна охорона об'єктів стратегічного значення. При цьому під "об'єктами" мається на увазі не тільки флот. Захист цивільної структури також важливий, як і інфраструктури флоту.

Зазвичай атака на воді прихована, несподівана, а тому надійної охорони від диверсій потребують і стоянки українських військових кораблів і суден, і атомні станції, які знаходяться поруч з великими річками, і бурові вишки у відкритому морі.

Дивіться: Підводна армія України. Водолази на сторожі морських кордонів

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали найкращі зразки важкого озброєння української армії.