У Дніпрі молоді хлопці наклали на себе руки.

Як пишуть місцеві ЗМІ, інцидент стався на території Чечелівського району Дніпра. Батьки повернулися додому і знайшли сімнадцятирічного і двадцятирічного братів повішеними в сараї.

Вказується, що на тілах загиблих не було ознак насильницької смерті. Їх доставили в бюро судмедекспертизи для розтину.

Чому люди здійснюють самогубство.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український воїн, який пройшов жахи війни на Донбасі, покінчив життя самогубством. На це він наважився після візиту до психолога.

Про трагедію повідомив психолог Валерій Довженко в Facebook. Дружина вирішила звернутися до фахівця, який допоміг би її чоловікові подолати наслідки служби в АТО. Місцеві порадили їй поїхати в Полтаву до "дуже харошєму психолога". Після першого ж візиту до "фахівця", який тривав три хвилини, боєць накричав на дружину: "Куди ти мене привела? Щоб я небо намалював і відповів, якого кольору травичка восени". Після цього сім'я вирушила додому. Ветеран надів форму і повісився.

Однак їх думки соцмереж розділилися в цій ситуації. Одні вважають, що неправильно вішати відповідальність за трагедію. Вони пишуть, що боєць міг накласти на себе руки і не звертаючись за допомогою. Інші пишуть, що "таким психологам треба не давати спуску".