Мурашки по шкірі: зірки подарували героям України новий марш

поділитись
Музиканти вклали цікаву ідею в новий марш для військових

Українським захисникам, які воюють і захищають нашу країну на Донбасі, присвятили кліп. Його презентували в честь свята Дня збройних сил України.

Відео опублікували в YouTube. Кліп отримав назву "Марш Нової Армії". Його зняли українські музиканти на чолі з Олегом Скрипкою в Малій опері в Києві.

Марш виконали такі відомі артисти, як Тарас Чубай, Сергій Фоменко, Іван Леньо, Сергій Жадан, Олег Михайлюта (Фагот), Тарас Компаніченко, Сашко Положинський, Сергій Танчинець, Сергій Василюк та Юрій Журавель.

Основою гімну стало трохи змінений твір " Зродились ми великої години..." Олеся Бабія. Кліп знімала творча команда, яка поклала початок в кінці літа 2014-го творчим зустрічам з пораненими бійцями в Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

Олег Скрипка розповів, що кліп присвятили героям, які захищають Батьківщину і вже стали частиною нового українського війська. За словами музиканта, ідея створення такого маршу прийшла до нього під час концертів у зоні АТО. Після спілкування з воїнам, за його словами, прийшли до висновку, що пісня для ЗСУ повинна бути в форматі святкового маршу. Скрипка додав, що країні потрібен гімн справжніх українських героїв.

Відео подивилися майже 9 тисяч користувачів мережі і поставили сотні лайків. У коментарях новий марш ВСУ сприйняли позитивно і похвалили музикантів, які виконали цей твір.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, День збройних сил України - один з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Він з'явився ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І з того часу, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
зсу, українська армія, марш
На записах видно, як у першому випадку чоловіка, якого знудило посеред фудкорту, відводять в бік, після чого відвезли на швидкій допомозі з території стадіону
0
0
10:07 22.06.2018
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна
0
0
09:51 22.06.2018
Поласувати стравами і напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі, Питній та в альтанках на свіжому повітрі
0
0
09:44 22.06.2018
Жителів великих міст на окупованих територіях примусово зганяють на антиукраїнські мітинги
0
0
09:35 22.06.2018
У ДФС заявили, що податок потрібно сплатити протягом 60 днів з дня отримання "листа"
0
0
09:20 22.06.2018