Відомий блогер оприлюднив цікаве фото, зроблене на вулицях окупованого Донецька.

На ньому видно чоловіків із зовнішністю характерною для азіатської частини РФ в футболках "Ми – Донбас".

"Ха! до "гражданської" війни ніколи не бачила бурята, як і більшість донецьких і луганських", - відзначає інша блогерка у коментарях. "Так чувак в майці – якут, але, загалом, особливої різниці немає", - відповідає їй автор. "Та я і якутів не бачила. Мабуть глибоко у шахтах сиділи, танки й кулемети охороняли, падли. Із землі вилізло, в землю й піде", - додала вона.

Популярні новини зараз
Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Українського політв'язня Олега Сенцова відвезли із СІЗО-1 Іркутська. За словами адвоката українця Дмитра Дінзе, зараз невідомо навіщо і куди знову етапували режисера.