Українські воїни готові прийняти від США військову допомогу і провести необхідні навчання.

З відповідною заявою виступив міністр оборони Степан Полторак на урочистих заходах з нагоди першої річниці створення Сил спеціальних операцій у Бердичеві.

"Ми зверталися з проханням надати нам допомогу, в тому числі в США. Давайте почекаємо до прийняття рішення конгресом і президентом Сполучених Штатів, і тоді будемо говорити про зброю і для чого воно, і як ми будемо ним користуватися", – заявив Полторак.

За словами міністра, воїни готові в короткі терміни навчитися правильно і ефективно використовувати зброю.

Як повідомляв портал "Знай.uа", раніше, Полторак заявив, що потрібно дочекатися рішення президента США Дональда Трампа щодо цього питання.

Популярні новини зараз
Ухилянти намагаються прорватися до Білорусі: сунуть навіть за гроші ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Енергетичний колапс: експерт закликав готуватися, щоб пережити зиму ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Показати ще