Михайло Задорнов народився 21 липня 1948 року в Латвії. Ще в самому дитинстві він почав захоплюватися театром, і вже в другому класі перший раз вийшов на сцену з реплікою, після якої його покликали на біс. Після цього Михайло Задорнов тільки розвивав і удосконалював свій талант. Незважаючи на це він вступив в Ризький інститут інженерів цивільної авіації, де почав грати в волейбол. Але зі спортивною кар'єрою у нього не склалося, на одному з тренувань він зламав меніск.

Михайло Задорнов: творчість сатирика

Свої перші роботи він почав писати вже в 18 років. Першою з них його була "Точка перетину", яку він написав про Курильські острови. Але це зовсім не вразило редакторів і робота так і залишилася невиданою.

Він в 1974 році закінчує Московський авіаційний інститут, за фахом інженер-механік. Далі, працюючи за фахом, він потрапить в молодіжний театр «Росія» при МАІ. Задорнов пропрацював там майже всі студентські роки, був і драматургом і режисером.

Популярні новини зараз

Коли в Україні знімуть карантинні обмеження: Шмигаль дав відповідь

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Показати ще

У 1982 році Михайло Задорнов виступає з монологом «Дев'ятий вагон», який і зробив його відомим у всій Росії. Після цього кар'єра сатирика пішла різко вгору. Він постійно виступав, писав новий гумористичний матеріал не тільки для себе, але і для інших гумористів. Особливо про його популярність говорить той факт, що в 1991 році саме він о 24.00 вітав громадян з Новим Роком.

Михайло Задорнов: творче самогубство

Величезна популярність і та простота, з якою її отримав Михайло Задорнов зробили свою справу. На початку 2000 його головною темою для гумористичних текстів стала "американська дурість". Він як міг, висміював громадян США за їх, вигадану сатириком, дурість. Його неймовірний успіх дав йому прекрасну можливість пропагувати. Все це дуже позначилося на творчості Михайла Задорнова. Майже 13 років він тільки і говорив про дурість американців.

Далі була підтримка анексії Криму, різні жарти з цього приводу. Про війну між Україною і Росією сатирик теж не боявся говорити, а апогеєм його творчості про це став "жарт" про збитий над Донбасом «Боїнг». Як Задорнов висловився "впав, тому що був важчий за повітря".

Таке ставлення до людського життя назвати нормальним досить складно. Незважаючи на гучний регіт бабусь, що сидять в залі, багато людей такого не зрозуміли. Колись талановитий гуморист, якого називали одним з кращих в Росії, для багатьох перестав існувати як комік, автор, письменник.

Михайло Задорнов: хвороба

Можна досить багато говорити про "життєвий бумеранг", і останні жарти, які мало на кого справили враження. Але факт залишається фактом: на початку жовтня стало відомо, що у Михайла Задорнова пухлина головного мозку. Відразу після цього було тривале лікування. У 2017 році стало відомо, що лікування майже не допомагає. Скоро його 69 день народження, але, схоже, святкового настрою ні у Задорнова, ні у його родичів, ні у шанувальників немає. Сподіваємося, що після смерті сатирика, ніхто не пожартує про те, що він загинув, "тому що мозок був більше голови".