Михайлове чудо – це одне з найбільш шанованих християнських свят, яке щорічно відзначається 19 вересня (6 вересня за старим календарем). Звичайно, як і під час інших церковних свят, в Михайлівське диво діють не тільки цікаві традиції, але й досить багато заборон. Тому, ми вирішили розповісти, які найголовніші заборони в Михайлове чудо 19 вересня.

Михайлове чудо 2017: історія свята

В першу чергу, потрібно розповісти, про те, як з'явилося Михайлове чудо, щоб зрозуміти, чому діють певні заборони. Історія свята починається, за повір'ями, звичайно, ще з 4 століття. Тоді один з християн вирішив побудувати біля цілющого джерела храм. Звичайно, до такого місця сходилося не тільки величезна кількість християн, а навіть і язичників, які після зцілення змінювали свою віру. Це дуже не сподобалося ідолопоклонникам, які вирішили зруйнувати цей храм. Вони поєднали русла двох річок, і направили їх в храм, який не витримав би такий потік води. Але, християнин, який і спорудив храм, почав молитися, і Бог почув його. Він направив на допомогу архангела Михайла, який розколов одним ударом жезла гору, і весь потік води попрямував саме туди. Ідолопоклонники так злякалися цього, що відразу ж розбіглися. Так і з'явилося Михайлове чудо і заборони у свято.

Михайлове чудо 2017: головні заборони на свято

Звичайно, традиції і заборони у Михайлове чудо передавалися з покоління з покоління, тому це дійшло і до нас. Тому ми вирішили розповісти вам, що не можна робити 19 вересня.
Таким чином, в Михайлове чудо не можна працювати, це категорично забороняється. Вважається, що в цей день все буде валитися з рук, або ламатися інструменти. А того, хто наважився працювати в Михайлов день, чекає жорстоке покарання.
Крім цього, в Михайлове чудо не можна сваритися і конфліктувати, особливо з родичами.
Так само, 19 вересня не можна було викидати залишки зі столу. Вважалося, що їх потрібно віддати тим, хто потребує. І якщо в Михайлове чудо допомагати нужденним, то інші похибки можуть бути прощені.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Тепер ви знаєте, що не можна робити в Михайлове чудо 2017.