Миротворці на Донбасі: розвідка розкрила плани Путіна

поділитись
Відповідна підготовка вже проводиться

Міжнародну миротворчу місію ООН, яку незабаром введуть на тимчасово окуповані території Донбасу, може бути зірвано стараннями Російської Федерації.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру Головного управління розвідки Міністерства оборони."Керівництво РФ активізувало підготовку до зриву розгортання на тимчасово окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії. На полігонах ЗС (Збройних сил) РФ, розташованих в прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка т.зв. загонів "російських козачих організацій" для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України", - йдеться в повідомленні.

Розвідники також встановили, що основна спрямованість підготовки так званих "козацьких підрозділів" говорить про те, що їхнє залучення до заходів з придушення акцій громадської непокори на сході України цілком можливе. Цього добиватимуться в тому числі і шляхом дискредитації виступів місцевого населення незадоволеного російською окупацією."Серед інших основних напрямків підготовки цих "козаків" є напрацювання ними можливостей по організації і проведенню провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників т.зв. "ідеї руского міра" на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", - йдеться в повідомленні Міністерства оборони.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що заяви стосовно ядерної зброї, які звучали від російського президента Володимира Путіна, жодним чином не послаблять стратегічний план Сполучених Штатів з протидії військової агресії, а скоріше навпаки.

Ми також писали про те, що представники Європейського Союзу повністю підтримають рішення про введення миротворців на Донбас, якщо з цим погодяться в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
ООН, Донбас, розвідка, Путін
Вибір редакції, Суспільство
19.06.2018
У роки Незалежності Іван Драч очолив організацію Конгрес української інтелігенції
0
0
14:17 19.06.2018
Перші баштанні розвозять з Херсонської області по всій Україні
0
0
13:38 19.06.2018
Іван Федорович помер у лікарні Феофанія, після важкої хвороби
0
0
13:32 19.06.2018
"Укрзалізниця" обзавелася наймерзеннішими і найвідданішими пасажирами
0
0
13:30 19.06.2018
Колекціонеру пропонували навіть ПЗРК, яким літаки збивають, за 2-3 тис. доларів
0
0
13:23 19.06.2018