Популярна російська виконавиця, екс-учасниця гурту "Блестящие" Анна Семенович загриміла до бази злочинців "Миротворця".

Про це повідомляється на сайті організації.

"Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим. Участь в спробах легалізації анексії АР Крим. Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію України на Донбасі. Співпраця з проросійськими терористичними організаціями. Участь в пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України ", - пише джерело.

Минулого року Семенович відвідала анексований Кримський півострів, а нещодавно цього року потішила своїм голосом та формами глядачів в окупованому Донецьку.

Крім того, скандальна співачка брала участь у пропагандистській акції в Москві, надівши футболку з написом: "Санкції? Не смішіть мої Іскандери".

Нагадаємо, в анексованому Криму планують відкрити скандальний портал за аналогом українського сайту "Миротворець" під назвою "Кримське досьє".

Як повідомляв Знай.ua, російські артисти Анна Семенович і Денис Майданов виступили в окупованому РФ Донецьку. Концерт відбувся 26 липня і був приурочений до Дня працівника торгівлі.

Також Знай.ua писав, що 1 травня вокалістка групи "Город 312" виступила в так званій "ДНР" з підтримкою бойовиків. Відомо, що концерт відбувся в парку Щербакова. Пізніше стало відомо, що артистка Світлана Назаренко нібито "капалася" від отруєння.

"Вокалістка" Город 312 "Світу Назаренко вчора після концерту в Донецьку" капати "нібито від" отруєння ". А по-суті: від перепою. Сьогодні, ковтнувши" якихось таблеток "- півгодини оторала в Луганську. У неї погані вени і на лівому плечі - "венфлон". Часто крапають від стресу? ", - написав лікар-реаніматолог Олександр Чернов у мережі.