Нещодавно УГКЦ заявила про нове трактування гріхів під час сповіді. Такі плани церкви викликали значний резонанс та осудження в соцмережах.

Про це повідомляє Politeka. Священнослужителі уточнили, що відтепер корупція відноситься до гріховної справи. До переліку включили також пластичні операції, штучне запліднення та селфі.

Користувачі соціальних мереж активно обговорюють нові інструкції церкви.

"Бог любить нас і все пробачає . А церкву створила людина, тому і не попам нас судити Біблія писалась майже 2000 років тому, світ змінився. А зараз 21 століття. Церкві треба бути більш толерантною і йти в ногу з часом. Бо служителі церкви користуються новітніми технологіями а про гріх говорять як 2000 років тому", - пишуть обурені українці.

Користувачі нагадали, що вже давно існує список з 10 заповідей, яких потрібно притримуватись. Дехто вважає, що священики відтепер продаватимуть індульгенції, а інші, що попи вигадали нові джерела доходів, щоб зібрати на новенький Bentley. В коментарях припускають, що тепер за силіконові груди церква піддаватиме анафемі.

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"
Показати ще

"Нехай для початку почнуть з себе… їздити на “мерсах” це не любов до мирського й грошей? А вимагати за хрестини та панахиди – це теж по Божому?", "Перш ніж когось вчити, хай попи самі покаються. Я вірю в Бога, а він – у душі…", - прокоментували користувачі.

Скандальний Rolls-Royce священника Лаври потрапив в ДТП на Бесарабці

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в українській церкві вирішили розширити список із 7 основних смертних гріхів. Священикам видали нову інструкцію їх трактування на сповіді.