Новорічні свята у школах вкотре стали приводом невдоволення більшості батьків, які висловились проти зборів коштів на привітання.

На сторінці "Батьки SOS" Соня Шульга опублікувала свою історію, в якій розповіла, на що та скільки вимагають здавати у школі.

"Ви вітаєте вчителів з НГ. Наші знову на це гроші збирають", - написала вона.

За її словами, мова йде про ліцей № 141 в Харкові.

Популярні новини зараз
Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна
Показати ще

"НГ - сімейне свято. Зазвичай вітають дітей. А тут ще крім классрука, ще 7 + завуч. Кожному по 100 грн. Абсурд і сором", - зазначила Шульга.

"У нас прямо вимагає сама вчителька по 50 грн з людини. Я такого нахабства ще не бачила. Дитина звичайно страждає, говорить, вона кричить кожен день з приводу грошей. Кажу йому - тримайся, відіб'ємося. Звичайно, на оцінки впливає", - відповіла Руслана Безбородько.

Ще одна мама розповіла, що їй прийшло повідомлення, у якому просять скинутися по 20 грн на подарунок вчительці. Мовляв "у нас 30 учнів, а вчительку ніхто не замінить".

Однак знайшлися і ті, хто не бачить у цьому нічого страшного, крім того суми не такі вже й космічні, а привітати вчителів – це лише гарний жест, адже ви кожен вітає зі святами близьких та друзів і вчителька не виняток.

"Я вважаю, що вітати потрібно! Ніхто не говорить про якісь неймовірні подарунки, а так чисто символічно - коробкою цукерок хоча б ... 30 грн не гроші в наш час, на них нічого не купиш і комуналку не сплатиш, а віддячити символічним подарунком можна", - вважає вона.

До її думки приєдналась і Альона Мілер, яка вважає вчителя таким же другом, як і інших своїх друзів. І це, за її словами, нормально, коли ти вітаєш їх зі святами, а символічний подарунок називати "поборами" просто смішно.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", батьки однієї зі львівських шкіл поскаржились, що їх обдирають як липку, а результату не видно.