На окупованому Донбасі стрімко скорочується кількість робочих місць, а місцеві мешканці вже перебувають на межі масових бунтів. Це сильно непокоїть бойовиків.

Про це повідомляє "Крим.Реалії". Така ситуація на окупованих територіях склалась через розкрадання окупаційною владою місцевих підприємств. Цей факт вже визнають навіть самі терористи.

Бойовики одного з угрупувань "ЛНР" з Алчевська розповіли, що підприємства повністю зупинили, а з них вивозять обладнання. Крім того, на окупованих територіях процвітає корупція та крадіжки. Доведені до відчаю місцеві мешканці готові вийти з протестами на вулиці.

Це місто колись було індустріальним центром Луганської області. Тепер же терористи "націоналізували" металургійний комбінат і коксовім.

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

"Фахівців взагалі не залишається. Їх у будь-який момент можуть відправити працювати два дні на тиждень. У місяць – 8 днів. І зарплата буде відповідною – за 8 днів. Зараз ні авансу, ні зарплати не дали тим, хто ще працює. Затримки", – розповів житель Алчевська Руслан.

Люди кажуть, що бойовики як завжди дадуть подачку, щоб зупинити хвилю невдоволень. Населення окупованих територій скаржаться, що до них ставляться як до рабів. В той же час "майданити" місцевим ніхто їм не дозволить.

Вище керівництво заводів розбіглось. Адже отримувати сировину з України неможливо, а з Росії її ввозити економічно недоцільно.

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пояснив, що Кремль тратить мільярди доларів на утримання "республік", а на запуски заводів грошей немає. Крім того, Москва не хоче додаткової конкуренції своїм підприємствам.

Але в розпал тотального безробіття на окупованому Донбасі, вулична реклама запрошує колишніх сталеварів і шахтарів на заробітки в Росію. Альтернативою для них може стати лише найм у бандформування "ЛДНР".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, стало відомо, під чий контроль перейшли "націоналізовані" на окупованому Донбасі заводи.