В Україні очікуються кардинальні зміни. В країні запущено масштабний процес, який дозволить віддалитися від Росії.

Про це повідомив телеведучий Павло Казарін в інтерв'ю "Новому времени". Він вказав на те, що українська спільнота вже перестало звертати увагу на події в Росії і на те, що говорять про Україну пересічні росіяни.

"Найголовніше - запущений масштабний процес емансипації від Росії. Якщо в 2014 році ми віддалялися від російської держави, але обговорювали, що показує про нас російське телебачення, то в 2015 році це стало вже неважливо. У 2015 році ми жваво дивувалися російському обивателеві, чому він не вимагає від Росії припинення війни, а в 2016 році ми відсторонилися від російського обивателя і почали емансипацію від російського ліберала ", - пояснив Казарін.

Він додав, що всі менторські інтонації представників російських лібералів закінчуються там, де закінчується кордон з Росією. Вони, за його словами, звикли, що їх вважали "світочами добра і правди для всього пострадянського простору".

"Тут вони приходять з моралями до українців і чують раптово цитати з інвективами з творів Леся Подерв'янського, не розуміючи, ну як же так. А ось так", - підкреслив телеведучий.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Леся Нікітюк в купальнику посмикала за вушко красеня: примостився поруч

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Він заявив, що процес емансипації завершиться тоді, коли українці перестануть звертати увагу на те, що звучить на їх адресу з Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ООН опублікувала статистику загиблих мирних жителів на Донбасі за весь час війни.