В Україні очікуються кардинальні зміни. В країні запущено масштабний процес, який дозволить віддалитися від Росії.

Про це повідомив телеведучий Павло Казарін в інтерв'ю "Новому времени". Він вказав на те, що українська спільнота вже перестало звертати увагу на події в Росії і на те, що говорять про Україну пересічні росіяни.

"Найголовніше - запущений масштабний процес емансипації від Росії. Якщо в 2014 році ми віддалялися від російської держави, але обговорювали, що показує про нас російське телебачення, то в 2015 році це стало вже неважливо. У 2015 році ми жваво дивувалися російському обивателеві, чому він не вимагає від Росії припинення війни, а в 2016 році ми відсторонилися від російського обивателя і почали емансипацію від російського ліберала ", - пояснив Казарін.

Він додав, що всі менторські інтонації представників російських лібералів закінчуються там, де закінчується кордон з Росією. Вони, за його словами, звикли, що їх вважали "світочами добра і правди для всього пострадянського простору".

"Тут вони приходять з моралями до українців і чують раптово цитати з інвективами з творів Леся Подерв'янського, не розуміючи, ну як же так. А ось так", - підкреслив телеведучий.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

Він заявив, що процес емансипації завершиться тоді, коли українці перестануть звертати увагу на те, що звучить на їх адресу з Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ООН опублікувала статистику загиблих мирних жителів на Донбасі за весь час війни.