За вчорашній торговий день Karbo показав падіння як щодо біткоину – на 2,37% з 0,7828 до 0,7643 BTC за 10000 Karbo, так і долара США – на 3,56% з 0,581 до 0,56 USD/KRB. Опитані трейдери впевнені, що сьогоднішній спад – наслідок спекулятивної атаки на Karbo, яка триває з понеділка.

"Подивіться на графік торгів за останній тиждень, хтось цілеспрямовано намагається збити курс ліквідуючи великі позиції кожні 3-4 години. Об'єктивних причин для падіння при цьому я назвати не можу. Навпаки, в першій половині червня Karbo повинні додати на китайську біржу Осtaex. Це приплив грошей не тільки Китаю, але і з Південної Кореї і Японії, - фактично основи світового крипторинку. Очевидно, хтось намагається "вибити" з ринку менш стресостійких власників і донабрати позицій", - зазначає криптотрейдер Тарас Середа.

Інші учасники ринку підтверджують слова Середи про те, що хтось навмисне малими обсягами збиває курс на біржах і робить великі закупівлі за межами біржового ринку в обсягах на сотні тисяч доларів. Один з трейдерів зізнався, що був посередником в одній з таких угод.

Популярні новини зараз

Слава Камінська пірнула в одних трусиках і ледь втримала груди рукою: "Не холодно?"

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

"Умова закупівельників – все проводити повз бірж, вони платять хороші комісійні та беруть великими обсягами тому власники великих гаманців" йдуть на ці операції, Ви ж бачите що з бірж великі обсяги пішли, хоча попит є", - сказав він на умовах анонімності.

І дійсно, за останні чотири дні середньодобовий обсяг продажів впав на біржах з 65 до 15 тис. дол. в добу.

Станом на 30 травня обсяг торгів склав 15 418 USD, що на 43,6% нижче рівня останнього торгового дня (27 356 USD).

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у четвер, 31 травня, популярна криптовалюта біткоїн майже скотилася з позначки 7 тисяч доларів. Так, за останню добу він трохи впав в ціні на -1,79% і склав 7 319,64 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 124,9 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.

У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу стала дешевше на -2,37%.