За злісну непокору вимозі прикордонників можна накачати штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

27 лютого Верховна Рада збільшила штрафи за адмінпорушення на кордоні. За зміни в кодексі 5442 у другому читанні і в цілому проголосував 251 депутат.

Тепер за злісну непокору прикордонникам можна накачати штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян. Зараз штраф становить від п'яти до десяти мінімумом.

Зміни до правил дорожнього руху

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Свекруха впізнала в молодій дружині сина свою доньку, яку віддала у дитбудинок: "Народила від брата"

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Державному агентстві автомобільних доріг, щоб збільшити швидкість, а також посилити штат поліції. Про це примі в.о. глави "Укравтодору" Славомир Новак. "Нам не вистачає поліції, яка б штрафувала порушників швидкісного режиму", - питання він.

За його словами, можна обмежити швидкість руху до 40, 50, 60 км / год, але якщо нікому штрафувати за це порушення, то закон просто не буде працювати.

"Це головне завдання - посилення поліції і збільшення штрафів", - прим голова «Укравтодору».

Він також вважає, що для вирішення проблем перевищення водіїв швидкості і, відповідно, для зниження рівня смертності на дорогах необхідно побудувати автоматичну систему контролю швидкості, змінити закон про фотофіксації.

Крім того, український уряд скасував дію мораторію на проведення планових заходів нагляду та контролю над бізнесом для ряду державних структур.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 1104 від 18 грудня 2017 року, але він набув чинності з дня публікації, 22 лютого.

(Контроль) в 2017 році. Відповідно до закону про контроль над страхуванням (контроль) у 2017 році.