Доброволець-медик Яна Зінкевич вважає, що держава повинна подбати про ветеранів АТО.

В інтерв'ю "РБК-Україна" вона зазначила, що проблем з ветеранами не уникнути. "Поки поодинокі випадки самогубств, пияцтва або стрільби серед своїх - це ще "дрібниці". Основне ми отримаємо через кілька років. Кількість таких випадків буде тільки збільшуватися, особливо в мирний час", - зазначила медик.

За її словами бійці будуть не адаптовані до мирного життя. У них з'являться проблеми в родині, будуть розлучатися, ставати самотніми. До того ж деяких "атошніков" не захочуть брати на роботу, що вже і зараз відбувається.

"Вони не знатимуть, куди себе подіти, чим зайнятися. Там, на війні, вони були героями. Своїм дітям, сім'ям, собі і іншим вони могли довести, що ось вони можуть, вони сильні. А потім повертаються до мирного життя і щоб вони не робили, вони вже будуть звичайними. І ось це дуже важко прийняти", - сказала Зінкевич.

За її словами, у таких солдатів завищене почуття справедливості. Тому вони будуть постійно вплутуватися в бійку. За цим підуть проблеми з поліцією. Кого-то можуть посадити.

Популярні новини зараз

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

"Це дуже серйозна проблема", - підсумувала Зінкевич.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в районі села Новомихайлівка Мар'їнського району Донецької області один з військових кинув гранату в товаришів по службі.