Україна за період з січня по липень 2017 року збільшила обсяги імпорту природного газу. Показник виріс в 2,4 рази.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укртрансгаз". Найбільше Україна закупила "блакитного палива" у Словаччині – понад 6 мільйонів куб. м. Угорщина експортувала в країну близько 1,5 мільярда куб. м., а Польща - 707 мільйонів куб. м.

Україна повністю відмовилася від прямих поставок "блакитного палива" з Росії. З 26 листопада 2015 року із російським монополістом "Газпромом" не діє контракт з ініціативи української сторони. Країни закуповує газ виключно на своєму західному кордоні.

У 2016 році Україна скоротила імпорт природного газу на 32,7%. Показник зменшився на 5 млрд 375,6 млн куб. м. У 2015 році показник становив 11 млрд 78,4 млн куб. м.

Компанія "Укртрансгаз" входь до складу НАК "Нафтогаз України". Вона експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни.

Популярні новини зараз

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, екс-посол США в Україні Джон Гербст назвав газову незалежність України, одним з найважливіших досягнень країни.